Новини
Новини: 111
28 бер. 2017
Відкрите заняття у групі №8!
Заняття з пізнавального розвитку для дітей молодшої групи Тема: Весняні пригоди Білосніжки та гномів Мета: закріплювати знання малюків щодо сезонних змін ,явищ природи і діяльності людей навесні. Продовжувати вчити дітей називати,розрізняти, вибирати кольори,класифікувати предмети за кольором та розміром. Закріплювати поняття : «великий-маленький», один-багато». Розвивати мислення,зорову пам’ ять,орієнтацію в просторі,слухову увагу,дрібну моторику пальців рук,фонематичний слух та мовленнєве дихання. Виховувати доброзичливість, самостійність. Обладнання: подушки,іграшкові або паперові квіти,паперові метелики,штанці і шапочки для гномів,дерево ,листочки та квіточки з картону,смуги з бумаги різних кольорів та ширини,клубочок червоних ниток, іграшкові мишенята ,миска з насінням кукурудзи та квасолі,жовті та білі мисочки для сортування ,скриня ,запис спокійної музики,шуму води,співу птахів,сундук. Попередня робота : спостереження в природі,проведення занять з сенсорного розвитку;читання казки «Білосніжка і сім гномів»;розглядання ілюстрацій до неї. Фізичний розвиток: підтримувати рухову активність малят під час виконання ігрових імітаційних вправ,розвивати дрібну моторику кисті. Соціально- моральний розвиток: продовжувати виховувати любов до природних явищ,природи і діяльності людей навесні. Емоційно-ціннісний розвиток : сприяти позитивному ,емоційному розвитку вихованців. Пізнавальний розвиток :підтримувати в дітей допитливість ,уточнити та поглибити знання малят про кольори ,величину,геометричні фігури,конструювання. Мовленнєвий розвиток: збагачувати словник спорідненими словами,вдосконалювати інтонаційну виразність. Художньо-естетичний розвиток : розвивати у малят любов до літературно-художніх творів,формувати вміння вивчати напам’ ять та розповідати. Креативний розвиток: заохочувати виявлення творчості під час перевтілювання казкових героїв.,розвивати фантазію,мислення,уяву. Хід заняття: Діти-гноми сидять на подушках біля Білосніжки-вихователя, вдають,що сплять. Звучить тиха,спокійна музика . Ранок. Б.В.:(гладить кожного гномика,будить)Доброго ранку ,гномики. Сонечко вже встало,а ви прокинулися? Гномики прокидаються,протирають очки,встають. Гномики : Так! Психогімнастика Б.:Ви прокинулись раненько, Лиш над вами сонце встало. Умивайтеся гарненько, Нас чекає справ чимало. Разом вийдемо на ганок, Відженемо нічну втому, Всім гукнемо: «Добрий ранок!»(разом гукають) Гості: «Добрий ранок!Любі гноми.» Б.:Гномики, нас гай вітає, І галявина казкова, Нас вона давно чекає, Тож збираймось в путь ранкову. Гноми йдуть на галявину,промовляють за вихователем і виконують відповідні дії. Б .і гноми (разом): Раз,два,раз,два… Весело крокую я. Будуть ніжки тупцювати, А ще бігати й стрибати, І нарешті спочивати. Б.: Гляньте ,гномики, от ми й прийшли на галявину. Яка краса! Чуєте,щось шумить? Що це? (чути шум води). Сидоров :Так,це струмочок прокинувся! Б.: А хто це так гарно співає?(чути спів птахів) Соляннікова :Пташки також прокинулись! Б.: Бачите все прокидається,оживає,бо прийшла чудова пора року. Яка пора року? Діти : Весна! Б.: Погляньте,як яскраво світить сонечко. -Якого кольору сонечко? Остапченко: жовтого. Б.: -Якої форми сонечко? Велькін : кругле. Б.: Як воно світить? Кисельова : яскраво. Психогімнастика Б.:Оскільки на нашій галявині весна ,то ж давайте заплющимо очі і вдихнемо на повні груди свіжого повітря. Які запахи ви відчуваєте? Бачите ,прокинулися дерева,розцвіли квіточки,зазеленіли листочки. Але ,погляньте,ще спить оце дерево.(вихователь підходить до дерева і промовляє) Прокидайся ,соня, досить спати!Гномики,воно мені шепоче,що дуже міцно заснуло,і тепер йому важко прокинутися. Тож воно просить,щоб ми допомогли. Допоможемо ,друзі? Діти зголошуються і накладають на дерево картонні листочки і квіточки,обираючи з запропонованих вихователем. Після закінчення роботи вихователь запитує дітей . Б.: Яким стало дерево? Діти : гарним. Б.: Якого кольору листочки на ньому? Саргасян: зеленого. Б.: А квіточки якого кольору? Відповіді дітей: жовтого,червоного,блакитного,рожевого,синього,білого. Б.: Молодці ,гномики!А підніміть-но свої голівоньки догори. А хто це літає над квітами? Діти : різнобарвні метелики. Б.: Хочете погратися з ними? Дихальна вправа «Хай метелики танцюють» Спершу вихователь дмухає на паперові метелики,які прив язані на ниточках. А потім кожна дитина дмухає на метелика свого кольору. Вихователь звертає увагу дітей на різнокольорові стежинки різного кольору,шириною,довжиною. Б.: А на доріжці якого кольору лежить клубочок? (жовтого) Якого розміру вузька чи широка доріжка? (широка) Якого кольору клубочок? (червоного) Якої форми? (круглої) Як ви гадаєте ,кому він підходить? Справді, Червонявчику,у якого шапочка і юбочка червоні. Тож червонявчику бери клубочок,змотуй його потихеньку,а ми будемо йти і дивитися куди він нас приведе.31 січ. 2017
Шановні друзі!
Запрошуємо Вас до добрих справ для 200 дітей-вихованців дитячого садочку №183 м. Кривого Рогу.30 січ. 2017
Звітуємо!
Протокол №1 від 14.09.2016 загальних батьківських зборів КДНЗ№18330 січ. 2017
Лист подяки!
Колектив батьків групи №6 КДНЗ№183 «Струмочок» виповнюють Вам і вашій команді подяку за виділені кошти для санітарного благоустрою території дитсадка.30 січ. 2017
Перемога В проекті!
ІІ. ПРОЕКТ І. АННОТАЦІЯ ПРОЕКТУ Назва проекту: «Садочок Майбутнього» Комунальний дошкільний навчальний заклад №183 Центр формування Успіху Дитини. В порівнянні з 2014 – 2015 навчальним роком збільшується кількість дітей батьки яких бажають залишити дитину 6 – років в дитячому садочку ще на рік 2015 – 2016 н/рік. Головна причина – батькам зручно утримувати дитину в закладі 10-12,5 годин в день де створені всі умови не лише для їх утримання, але й для їх розвитку і виховання. Тому КДНЗ№183, де майже 70% дітей, батьки яких працюють на металургійному підприємстві міста своїм пріоритетним завданням вважає створення в закладі таких умов для розвитку малюків, щоб це відповідало не лише бажанням батьків, у яких в умовах сьогодення залишається мало часу для дітей, але й забезпечувало високий рівень їх розвитку і орієнтованість на Успіх в житті . В досягти даної мети можливо шляхом: - об’єднання спільних зусиль з батьками, громадськими організаціями духовенством, формування разом з ним філософії Успішності дитини - Залучення до роботи з малюками фахівців з хореографії, англійської мови, карате, дитячої йоги, малювання, музики і співів, тощо. - створення експериментального майданчика «Первинна профорієнтація дошкільнят через гру» - створення комп’ютерних програм для малюків та їх батьків, запровадження щоденних Успішності Дитини Реалізація даного проекту дозволить організувати в дошкільних закладах освіти міста роботу, направлену на формування особистості як УСПІШНОЇ, а раннє виявлення творчого потенціалу дитини, дозволить в подальшому навчанні в школі, обрання гуртків, та орієнтації у виборі життєвого шляху і необхідних для цього знаннь. На впровадження проекту необхідно 150 тисяч гривень з яких 10% - 15 тисяч гривень буде профінансовано за рахунок благодійних коштів, залучених при допомозі «Берегиння душі». Реалізація даного проекту дозволить організувати в дошкільних закладах освіти місті. Направлену на формування особистості, як УСПІШНОЇ так і дозволить в подальшому навчанні в школі, дитині легко орієнтуватися у виборі життєвого шляху. 2.1. Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект Дитячий садок №183 знаходиться в Довгинцівському районі , більшість батьків працюють на Арселор Міттал Стіл та мають непостійний графік роботи , тому батьки вихованців мають обмежену можливість водити дітей до дитячих гуртків, секцій де формуються творчі здібності та розвиток особистості дитини, у зв’язку з цим діти не мають можливості завчасно отримати необхідні умови для відкриття їх творчих здібностей, а значить позбавлені права вибору, я як наслідок не націлені на успіх. Не сприяє формуванню цілеспрямованості дитини бути успішною і відсутність знань про необхідність праці. Діти отримують у родині надто мало інформації про сутність і значення професійної діяльності дорослих. Проведені опитування дітей середнього і старшого дошкільного віку свідчать : вони розуміють, що на роботі батьки працюють, про те що саме вони роблять, діти здебільшого не знають. Та все ж усвідомлюють , що робота втомлює : батьки повертаються виснажені і не здатні приділити дитині таку необхідну їй увагу. Абсолютно очевидно для всіх істина, що розвиток дитини значною мірою відбувається під впливом родини. Тому формування позитивних творчих здібностей і нахилів особистості дитини вихователі мають здійснювати у тісній єдності з родинами вихованців. Для формування успіху дитину дуже важлива є робота з дітьми (4-6 років) у напрямі ознайомлення з різноманітними професіями та позитивного ставлення для формування успіху у майбутньому обов’язково дасть позитивні результати. Діти пишатимуться своїми батьками , а повага до них, як відомо, сприяє підвищенню самооцінки дитини. 2.2. Мета та завдання проекту: Мета: створення найбільш сприятливих умов розвитку виявлених здібностей дітей під час їх перебування у дитячому садочку шляхом фізичного загартування формування духовності розвинення талантів та стійкого інтересу до освіти та виховання поваги до батьків і оточуючого суспільства. Основні завдання проекту: 1. Створення Стратегічного плану та оргкомітету по його втіленню; 2. Підготовка листів-заявок на : - створення комп’ютерних програм з визначення творчих здібностей дитини; включення до міських та районних програм фінансування даного проекту; -оголошення в ЗМІ та соц. мережах щодо збору коштів та пошуку фахівців, --бажаючих взяти участь у створенні ЦФУД; -включення до обласних програм ; -виготовлення ПКД з заміни тепломережі за енергозберігаючими технологіями задля створення в групах та інших приміщеннях затишку і тепла; -виготовлення ПКД з реконструкції зовнішнього басейну закладу; створення схеми нових воріт; -створення плану-схеми внутрішнього радіозв’язку та пульту озвучення заходів на території закладу. 3. Підготовка приміщень: Студії Розвитку; спортивної зали; музичної зали. 4. Заручення підтримкою батьківської громади через проведення анкетування, створення Наглядової Ради Батьківських Комітетів, введення НР до складу педагогічної ради закладу та до складу оргкомітету зі створення ЦФУ дитини. 5. Реєстрація установчих документів; відкриття рахунку для благодійних внесків. 6. Презентація Сайту у ЗМІ. 7. Укладання Угод про соціальне партнерство з батьківською громадськістю та Договору про створення на базі КДНЗ 183 експериментального майданчика кафедри Дошкільної освіти Криворізького державного педагогічного інституту. 2.3. Технологія досягнення цілей. 1.Формування у батьків стійкого бажання бачити свою дитину не лише доглянутою і розвинутою а й орієнтованою на УСПІХ в житті. Досягнути цього можна шляхом: - презентації на батьківських зборах; - об’єднання батьків в Клуб Прогресивних Батьків в якому вся діяльність буде сформована навкруг філософії Успіху; - активна участь в роботі з батьками духовенства та громадських організацій; - ознайомлення батьків з сучасним міжнародним досвідом дошкільної педагогіки; обговорення з ними наукових Фільмів про формування у людини впевненості в собі і цілеспрямованості на Успіх у житті - організація екскурсій до закладів культури і духовності та ознайомлення з творами великих педагогів - забезпечення інтерактивного зв’язку з батьками та моніторингу позитивних змін в поведінці дитини в її досягненнях 2. Проведення моніторингу позитивних змін ( МПЗ), розробка та впровадження психологами анкет і тестів для дітей та їх батьків; проведення тематичних конкурсів малюнків для дітей, Введення Щоденників Успішності дитини з першого дня перебування в дитячому садочку для забезпечення зворотного зв’язку з батьками в роботі над формуванням світогляду Успішної дитини. 3. Створення системи мотивації для батьків – відзначення тих батьків, чия дитина стала номінантом «Відкриття року»; Відзнака вручається на щорічному заході – Бал Успішних Мрійників За рішенням Наглядової ради за рахунок благодійних внесків може встановлюватися щорічна премія переможцю номінації та його батькам: разом с премією батькам дитина отримує подарунок і Диплом «Відкриття року» і характеристику-направлення до навчального закладу в 1-й клас за бажанням батьків. Для успішної реалізації проекту дуже важливим є забезпечення взаємодії всіх учасників освітнього процесу: педагогів, дітей, батьків. 2.4. Очікувані результати від виконання проекту. Очікувані результати 1. Всебічний розвиток особистості дошкільника через залучення її до формування стійкого бажання наполегливості і віри у досягнення Успіху дитини. 2. Підвищення дитячого інтересу до пізнання своїх творчих здібностей, для реалізації своєї мети. 3. Створення творчої атмосфери в колективі. 4. Тісна співпраця педколективу з батьками у справі виховання дітей. 5. Збагачення освітнього, предметно-ігрового, розвивального середовищ. 6. Сприяння професійному самовдосконаленню педагогів у процесі роботи. Результативність проекту 1. Створено розвивальне середовище дитячого садка. 2. Оформлено інтер’єр груп, музичної зали, студії розвитку, спортивної зали; 3. Налагоджено тісну співпрацю з родинами вихованців, які стали нашими однодумцями і помічниками. 5. Оформлення досвіду роботи. •«Формування гармонійно розвиненої творчої особистості »; •«Формування естетичного смаку і почуття гармонії, перших художньо-естетичних уподобань; Реалізація даного проекту дозволить організувати в дошкільних закладах освіти місті. Направлену на формування особистості, як УСПІШНОЇ так і дозволить в подальшому навчанні в школі, дитині легко орієнтуватися у виборі життєвого шляху19 січ. 2017
ОПЛАТА ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ЧЕРЕЗ EDUPAY
www.edupay.com.ua батьки отримують можливість сплачувати за освітні послуги через інтернет картками будь - яких банків та термінали.6 січ. 2017
"Вечірня зіронька, Різдвяна "
Різдво Христове — особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Це день народження Сина Божого – нашого Спасителя Ісуса Христа. Його народження було великим дивом. Для українського народу святкувати це свято стало гарною традицією. Ось і колектив ДНЗ «Яблучко» подарував дітям незабутнє свято – «Різдвяну історію про народження Ісуса Христа». Переглянувши виставу діти ще раз згадали хто такий Ісус Христос та чому Його люблять і поважають у всьому світі. Діти разом з вихователями співали різдвяні пісні, колядки, танцювали таночки та влаштували справжній різдвяний оркестр прославляючи Ісуса Христа. Такими заходами ми неодноразово підтримуємо духовну єдність нашого народу, виховуємо любов та шану до українських традицій, які передаються з покоління в покоління.29 груд. 2016
Свято наближається!
Новий рік – це найочікуваніше дитяче свято, і традиційно у дитячому садочку було проведено новорічні ранки. Малечу веселили приємні сюрпризи і несподіванки, казкові герої та, найголовніше – новорічні подарунки. Музичний керівник та вихователі разом з батьками приготували яскраві атрибути до свята. Педагогічні працівники створили чарівну новорічну атмосферу у дитячих колективах. З великим задоволенням та чудовим настроєм малята та гості зустріли прихід казкових героїв, героїв відомих дитячих мультиків та веселого діда Мороза, що викликав у дітей та батьків масу позитивних новорічних емоцій та вражень.Іти на сторінку:
- << Перша
- < Попередня
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- Наступна >
- Остання >>